Akce

[et_pb_section fb_built=“1″ background_image=“https://zaneta-scupalova.cz/wp-content/uploads/wrapper-bg.jpg“ admin_label=“section“][et_pb_row make_fullwidth=“on“ admin_label=“row“][et_pb_column type=“4_4″ parallax=“off“ parallax_method=“on“][et_pb_text admin_label=“Text“ text_font_size=“17px“ text_text_color=“#000000″]

Vítání jara je každoroční, avšak vždy jedinečný okamžik. Letos jsme přivítali jaro s menším předtihem, a to 8. 3. 2017 v Mateřské školce v Horní Lhotě u Ostravy.

Kromě spousty malých skřítků, tedy místních dětí, se za námi přišli podívat i ti opravdoví skřítci z lesů, luhů a strání, aby nám pomohli objasnit, jak fungují biorytmy jako voda, oheň, země a vzduch v našich tělech. Také jsme si vysvětlili, v čem spočívá vláda každého z měsíců v roce.

Vyvrcholením tohoto jarního setkání bylo vytvoření velkého obrazu, které je dílem všech dětí. Za pomocí líbezné melodie z křištálové mísy se všechny dětičky natolik uvolnily a otevřely svá srdíčka, že mohlo vzniknout opravdu harmonické dílo, které je tak symbolem začatku nového života.

Ráda bych poděkovala dětem, paním učitelkám za tak milé, jarní setkání!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=“row“][et_pb_column type=“4_4″ parallax=“off“ parallax_method=“on“][et_pb_gallery gallery_ids=“422,423,424″ posts_number=“4″ show_title_and_caption=“off“ show_pagination=“off“ hover_icon=“%%52%%“ admin_label=“Galerie“][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]